logo
NIEUWS BERICHT
A, B en C afzwemmers gefeliciteerd!

Woensdag 11 oktober was er diplomazwemmen in Zwembad Blokweer.afzwemmen

Wat een prestatie is er weer neergezet. Met twee kinderen gelijk door het gat !

Wat een kanjers waren het deze keer weer. Borstcrawl, rugcrawl, drijven op buik en rug als een potlood als een zeester, noem het maar op. De kinderen waren goed voorbereid en lieten overduidelijk zien dat ze alle onderdelen goed beheersten.

Namens alle lesgevers Iedereen van harte gefeliciteerd met dit mooie resultaat.

Geslaagd voor diploma A zijn:

Amber Bos, Anna Sakko, Anna Roukens, Annemarie Panman, Anthony Cruden, Benoit Shimba, Boaz Spans, Chanty de Boer, Christian Zoutewelle, Cornelis Hak, Chris Bouwer, Daan Deelen, Daniëlle de Sterke, David van der Valk, Dimas van der Woestijne, Elise Stander, Emiel Bakker, Emma Verhulst, Emma de Boer, Esmay Haaksman, Fiénna van Dijk, Gerlinde de Groot, Gerson Alting, Gwen Kolsloot, Hadassa Smal, Isis Snel, Jasper Hak, Jenthe van der Wal, Jeske van Anrooij, Jesse Jonas, Joël Hak, Julian van den Ende, Laura den Boef, Lars de Jong, Lennart Janse, Leon van de Waal, Liam de Heer, Lisa Demmers, Liv van der Plaat, Lotte Verheij, Lowie Bouter, Lucas Verloop, Lynn Post,            Marenthe den Oudsten, Marianne Groeneveldt, Mariëlle de Pee, Matthias van Kooten, Mauro van der Steen, Minke Timmer, Mohamad Nashawati, Naomi Bos, Niek den Besten, Phéline van Leen, Rayan Uysal, Reza Franzen, Rick Hardam, Rida Fari, Rik Sterk, Roos Weijer,s Sascha de Nies, Salin Ahmed,, Senne Struik,Stijn Hoogeveen, Suze van Hattem, Tasnim el Hashassi, Thamar de Heer, Tim van Asperen, Vienna Lemans, William van Horssen, Yaniek de Groot.


Geslaagd voor diploma B zijn:

Alexa Kruizinga, Alexandra Griffioen, Anna Verwoert, Anna Vogelaa,r Anna Maria Pols,  Anne-Lize Buitendij,k Bient Rijkaart, Daan Zondag, Dhani Kromdijk, Eleonore Lenten, Elin de Groot, Ella Klerk, Emma Heijkoop, Eva Verhoeven, Gert Stasse, Hannah Sinke, Isabella Goedgebuur, Jedidja van der Molen, Jente Brasser, Kayleigh Dijk, Koen van Waveren, Lars Malscheart, Lars Verschoor, Linde van der Ende, Lis van den Burger, Livia Slagter, Loïsah Stam, Luna Verhoef, Matthias Schep,Maxim van Zelm, Mink Beest, Nick Dorst, Noa Versluis, Noël Hartkoorn, Owen van Sinttruije Rhodé van der Voet, Rianne Buijs, Rosa van der Heiden, Sarah Agata, Sem in't Veld,Tess van Vliet, Tom de Vreugd, Viggo Nijhof.


Geslaagd voor diploma C zijn:

Anna van Deelen, Bas van den Broek, Britt Stijsiger, Collin van den Dool, Daan van der Wegen, Frances de Graaf,Hasse Bakker, Jade Jonker, Jeanne Bakker, Jip Bol,Julian Huisman, Maurits Manni, Naomi van der Wegen, Nynke Janse, Pepijn Janse, Storm Franken, Thom de Rijk, Thomas Manni.

 

 

« terug  |  deel dit artikel op: t f l w
CONTACT

SC Blokweer
Sportlaan 3
, 2951 HL Alblasserdam

locatie en route

Telefoon: 078 - 692 00 40
 |  E-mail: info@blokweer.nl

tips, tops & klachten

twitter facebook volg blokweer op:
i SPONSERS
  • Prins Auto
  • Zijderveld garden and home
  • Automobielbedrijf A. Bochanen & Zonen
  • DG Graphic Design
  • Klaroen.nl
  • Cultureel Centrum Landvast
  • Grieks Afhaalcentrum Nefeli
  • SNS Bank - Alblasserdam
  • Euro Funcenter
  • Heart 4 Cars
  • Ford Wensveen
  • Hier uw advertentie
  • CLUB YOU Health Fitness & Sports
  • Bodily Welness
FOTOGALERIJ
fotogalerij

meer fotogalerijen »